Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Гороскоп на 06 травня 2020 для всіх знаків Зодіаку

​Гороскоп на 06 травня 2020 року.

Овен
Сьогодні зірки радять Овнам подвоїти увагу до потенційно небезпечних ситуацій. День може принести несподівані повороти подій у зв'язку з грошима, податками, спільними ресурсами, проведеними експериментами. Є ризик зіткнутися з несподіваним обмеженням, відмовою або забороною. Не будуть зайвими заходи безпеки в роботі з новим обладнанням. Важливими справами не варто займатися з ранку, інформує Ukr.Media.
Телець
В цю добу Тельцям слід бути готовими до будь-якого повороту подій. Зросте ймовірність стресу, сюрпризу, зриву, невдачі, загострення болю або конфлікту. Справи можуть вийти з-під контролю. Нервозності додасть ваша або чужа непередбачувана реакція. Ви будете багато чого приймати на свій рахунок і близько до серця. Не варто поспішати з радикальними екстреними заходами, поки є шанс сприятливого результату.
Близнюки
Близнюкам цей день додасть позапланових турбот. Можливе коригування або скасування планів, проблема з технікою, транспортом, терміновою допомогою, грошима, здоров'ям, бізнесом, вихованцем. Впоратися з форс-мажорною ситуацією вам допоможе стресостійкість, працездатність, дружня підтримка, наявність резерву, страховки або відповідного сервісу. Але вирішити проблему повністю сьогодні навряд чи вдасться.
Рак
Для Раків цей день розпочнеться з неприємності або кризи. Однак події будуть розвиватися досить несподівано. Те, що вас нервувало, раптом обернеться для вас перевагою. В складній багатофакторній ситуації буде нелегко зорієнтуватися, але вас виручить інтуїція. Можлива допомога впливового друга чи партнера. Вірогідні сюрпризи у зв'язку з дітьми, фінансами, податками, бізнесом, інтимним життям.
Лев
Події цього дня можуть стати для Левів причиною переживань, занепокоєння і стресу. Вогнище подразнення або джерело небезпеки може виявитися у власному будинку, в бізнесі чи в близьких відносинах. Напруга буде зростати лавиноподібно. Варто подвоїти обережність і приготуватися до несподіваного розвитку ситуації. Не завадить мати впливового перевіреного помічника, групу підтримки, страховку.
Діва
День може принести Дівам зміну маршруту або способу зв'язку, несподівані новини, термінове відрядження. Зросте ризик поломок, перешкоди на шляху, проблем з транспортом чи обладнанням. Фоном подій стануть бурхливі переживання, спалах негативних емоцій. Нестабільність буде вам у чомусь вигідна. Ймовірне везіння в складний момент. У критичній ситуації буде затребуваний один з ваших талантів.
Терези
Терезам події цього дня допоможуть пустити в хід приховані резерви, а також перевірити свої ділові таланти, хазяйновитість, фінансову стійкість. Може раптово знайтися оригінальне застосування старим речам. На стан гаманця вплинуть сюрпризи у банківській або податковій сфері. Не варто робити сьогодні пересічні рутинні покупки. Можлива вигода у зв'язку з нерухомістю, довгостроковим вкладенням.
Скорпіон
Сюрпризи дня зачеплять особисті інтереси Скорпіонів і змусять їх нервувати. Можлива нова перешкода вдома, на роботі, в соціумі. Вас може вивести з рівноваги чужий несподіваний хід. Жорсткі рамки підштовхнуть до бунту. Необхідний самоконтроль, інакше на зростаючу хвилю негативу ви ризикуєте наламати дров. Гнів або страх завадить вам помітити підтримку, побачити рятівну сприятливу можливість.
Стрілець
Сьогодні Стрільцям краще не ставитися легковажно до новин. Причин для занепокоєння небагато, якщо ви добре захищені, але вам варто бути насторожі, якщо ваші тили прикриті недостатньо надійно. Перш ніж остаточно розслабитися, вам варто перевірити якість своїх захистів, наявність резервів. На цей день небажано планувати подорожі, платежі та проведення відкритих публічних заходів.
Козоріг
У напруженій непередбачуваній атмосфері цієї доби Козороги опиняться в числі щасливчиків, в тому чи іншому привілейованому таборі. Вас виручить везіння або проникливість, виявлена в минулому. Багато Козорогів стануть опорою і підтримкою своїм друзям. Загроза може прийти з несподіваного боку — якщо ви поквапилися з експериментом і встигли зробити невірний хід, не освоївши нових правил гри.
Водолій
Сьогодні Водоліям небезпечно спокушати долю. Краще відкласти будь-які починання, не давати приводів для інтриг, скандалів, розглядів. Вперте слідування власним планам і принципам загрожує серйозними проблемами. Ангелу-хранителю буде простіше берегти і оберігати вас, якщо ви стримані і терплячі, готові тримати в таємниці свої секрети, надії та переконання, а також секрети своєї сім'ї, фірми або групи.
Риби
Сьогодні непередбачені новини здатні порушити душевний спокій Риб і змістити основи їх системи цінностей. На ваші переконання можуть спробувати вплинути нові друзі. На щастя, мало що зможе похитнути ваші колишні погляди. Ви будете інтуїтивно зберігати вірність своїм вистражданим ідеям і природним нахилам. Вас може підтримати контакт з учителем або старим другом, новина з-за кордону.​
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.