Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Рахівщині ще один жахливий вірус атакує дітей

На Рахівщині ще один, не менш небезпечний вірус ніж кір, атакує дітей. Скарлатина! Багато  дітей зараз переносять цю важку хворобу, (є діти на яких навіть "завертає" ця хвороба  і не можуть вилікуватися).
 Нагадаємо на Рахівщині  поки карантин не вводять!
 Що таке Скарлатина (італ. Scarlattina, від середньовічних століття. Лат. Scarlatinum - яскраво-червоний) - інфекційна хвороба, викликана гемолітичним стрептококом групи А (Streptococcus pyogenes). Виявляється мелкоточечной висипом, лихоманкою, загальною інтоксикацією.

Джерелом поширення інфекції при скарлатині є людина. Це може бути:

Хворий на скарлатину
, ангіну або стрептококовим фарингіт. Особливо небезпечний така людина для оточуючих в перші дні хвороби.
Реконвалесцент - людина, яка видужав після перенесеного захворювання. Він ще деякий час може виділяти стрептококи. Таке носійство може тривати до трьох тижнів.
Здоровий носій - людина, у якого немає ознак захворювання, але стрептококи групи А живуть на слизовій його носоглотки і виділяються в навколишнє середовище. Таких людей досить багато (до 15% загальної кількості населення).
Інтоксикація - лихоманка, загальне нездужання, головний біль.
Скарлатіновая висип - мелкоточечная, при помірному натисканні скляним шпателем цятки видно чіткіше. При більш сильному натисканні висип поступається місцем золотисто-жовтуватим відтінком шкіри. Виступає на 1-3 день хвороби і локалізується головним чином на щоках, в паху, з боків тулуба. Шкіра носогубного трикутника залишається блідою і вільної від висипки. Висип зазвичай тримається 3-7 днів, потім згасає, не залишаючи пігментації. Характерно згущення висипки на згинах кінцівок - пахвовій, ліктьовий, підколінної областях.
Скарлатіновий мову -

Показовий симптом скарлатини.
на 2-4 день хвороби мова хворого стає виражено зернистим, яскраво-червоного кольору, так званий "малиновий" язик.
Ангіна - постійний симптом скарлатини. Може протікати важче звичайної ангіни [1].
Лущення шкіри - виникає після зникнення висипки (через 14 днів від початку захворювання): в області долонь і стоп воно крупнопластинчатое, починається з кінчиків пальців; на тулуб, шиї, вушних раковинах лущення отрубевидное.                                           
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.