Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

До уваги закарпатців: відомо, кому і коли піднімуть пенсійні виплати


З 2019 року в Україні почнеться осучаснення пенсій.

При цьому першими підвищення виплат відчують на собі військові пенсіонери. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, передає Хвиля.
“З наступного року починається вже автоматичне осучаснення пенсій, яке буде проходити щорічно. Люди побачать, що вже не від рішень уряду залежить перерахунок пенсій. З 1 січня 2019 року отримають черговий перерахунок, осучаснення і підвищення пенсій військові пенсіонери, а з 1 березня всі категорії громадян, всі пенсіонери отримають перерахунок пенсії. Тобто це вже автоматичний режим, який відчують на собі всі люди. Цей рік ми пропустили, тому що був перерахунок з 1 жовтня”, – пояснив Розенко.
Також, він повідомив, що це автоматичний режим, який відчують на собі всі громадяни. У той же час він наголосив, що осучаснення виплат не призведе до збільшення дефіциту Пенсійного фонду.
За словами Розненка, у цьому році рівень пенсійного забезпечення в нашій країні збільшився, так як пішов перерахунок військовослужбовцям.
“Протягом року збільшуються пенсії людям, виплати яким залежать саме від прожиткового мінімуму”, — сказав віце-прем’єр.
Він також зазначив, що дефіцит і борг Пенсійного фонду не зросли і уряд працює в рамках запланованих графіків.
“В цьому році ми фінансуємо бюджет Пенсійного фонду на рівні попереднього року, при тому що рівень пенсійного забезпечення збільшився, оскільки були перераховані пенсії військовослужбовцям. Дефіцит і борг пенсійного фонду не збільшився. Ми працюємо в рамках запланованих графіків. Навпаки – ми будемо скорочувати дефіцит Пенсійного фонду”, – уточнив віце-прем’єр.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.